Get Adobe Flash player

DAÜ Sürekli Eğitim Merkezi'nden ingilizce kursu
Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DAÜ-SEM) İngilizce ve Bilgisayar kursları düzenlemeye hazırlanıyor. Yetişkinlere yönelik olarak yılın çeşitli aylarında düzenlen İngilizce ve Bilgilsayar kursları Ekim ayında yeniden başlayacak
DAÜ-SEM ve DAÜ Yabancı Diller ve İngilizce Hazırlık Okulu işbirliğinde düzenlenecek olan İngilizce kursları, ingilizce seviyelerine göre gruplandırılarak yapılacak. DAÜ-SEM Başkanı Prof. Dr. Bekir Özer öncelikle başvuranların ingilizce seviyelerini belirlemek için test uygulayacaklarını belirterek her kursiyerin ingilizce seviyesine göre bir eğitim programı hazırlandığını dile getirdi. İngilizce kurslarının Yabancı Diller ve İngilizce Hazırlık Okulu uzman öğretim görevlileri tarafından verileceğini aktararak derslerin saat 16.00’dan sonra verileceğini de belirtti. Gerçekleştirilecek olan bilgisayar kurslarının da Bilgisayar ve Teknoloji Yüksek Okulu işbirliği ile yürütüleceğini dile getiren Prof. Dr. Özer, derslerin bilgisayar ve bilgisayar öğretimi konusunda uzman öğretim görevlileri tarafından yürütüleceğini aktardı. Kursiyerlerin ihtiyaçları doğrultusunda programların hazırlanacağını da belirtilerek gerek İngilizce gerekse Bilgisayar kursları sonunda başarılı olan katılımcılara sertifika verileceğini de aktardı.
Söz konusu kurslar ile ilgili ayrıntılı bilgiye DAÜ-SEM Sekreterliği’nden veya 0392 630 2471 ve 0392 630 2482 numaralı telefonlardan ulaşılabilir.

Yayin tarihi:  19/09/2013
Bu haber toplam 838 defa okunmuştur
Yazarlar
Untitled Document
Kategori haberleri

Copyright © egitimhabercisi.com
2011
 
 
Bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan
ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
02 Şubat   12:16